Дитячий Центр Розвитку

м. Львів,
вул. Варшавська, 35-а
(068)25-66-550


Правила для батьків

1. Приводьте дитину до нас із впевненістю, що тут на неї чекають викладачі центру, нові друзі і багато позитивних емоцій. Всі дітки допускаються на заняття здоровими, тому Ваша дитинка буде у безпеці у нашому колективі. Отже, при перших проявах хвороби – попередьте про Вашу відсутність!
2. На Вашу дитину тут чекають і сумують за її відсутності. Тому не запізнюйтесь, приходьте за 10 хв. до початку заняття.
3. Вашій дитині на заняттях комфортно і цікаво, але вона дуже хоче по-закінченню заняття побачити саме Вас і все Вам розказати. Приходьте за 10 хвилин до закінчення заняття! Це дасть дитині відчуття впевненості, що вона дуже важлива і потрібна для Вас і що Ви чекаєте на неї.
4. Підготуйте змінне взуття чи шкарпетки для дитини, для перевзуття. На кожному занятті створюється атмосфера довіри, затишку та домашнього тепла.
5. Діти до трьох років перебувають на занятті у супроводі дорослого. Якщо дітки старші трьох років і мають проблеми із адаптацією чи своєю поведінкою перешкоджають роботі групи – їхні батьки (чи особи, які несуть за них відповідальність) перебувають протягом всієї тривалості занять у приміщенні центру (у зоні очікування діток).
6. Оплата за абонемент чи заняття завжди відбувається наперед. Абонемент оплачується на 4 тижні на початку місяця. Оплата абонементу гарантує Вам наявність місця саме для Вашої малечі, адже воно заброньоване Вами.
7. По хворобі та поважній причині в абонементах компенсується (переноситься/відпрацьовується) не більше 2 пропущених занять. Ви маєте право в термін дії поточного абонемента відвідати пропущене заняття в паралельній групі або максимально наближеній до вас за віком, за умови наявності вільного місця. Або ж викладачі центру нададуть Вам всі необхідні матеріали для засвоєння пропущеного заняття у домашніх умовах, а по поверненню дитини до занять – приділять їй окремий від групи час.
8. Батьки несуть відповідальність за здоров’я та безпеку дітей до і після занять. Під час занять їх пильно спостерігає професійний колектив педагогів.
9. При нанесенні дитиною матеріальних збитків, фінансові затрати для їх усунення відшкодовують батьки.
10. Адміністрація не несе відповідальності за загублені особисті речі батьків та дітей. Пам’ятайте про це, коли відправляєте дитину на заняття.