Дитячий Центр Розвитку

м. Львів,
вул. Варшавська, 35-а
(068)25-66-550

Про нас

Для кожної мами її дитина найкраща на світі! Батьки прагнуть дати все необхідне своїй дитині для того, щоб вона виросла здоровою, щасливою та успішною! На кожному етапі розвитку у дитинки виникають все нові потреби і можливості. Дуже важливим є своєчасно створити умови для розкриття цих можливостей і задатків у маляти. А для цього необхідні знання як врахувати її потреби саме у цьому віці, розуміння всіх психологічних аспектів кожного періоду її дорослішання.

Програма нашого центру є унікальною! Адже над її створенням працюють спільно педагоги і психологи. Весь необхідний обєм знань і тематик подається в ігровій формі. Дитинка навчається граючись. Адже саме мова гри і казки є доступна і зрозуміла для кожної дитини. При цьому кожна ігрова вправа розвиває дитячу пам'ять, увагу, уяву, мислення, тобто всі розумові процеси. Нашою метою є не просто навчити Вашу дитину чомусь новому, а й пробудити у ній жагу нових знань і вміння ними користуватись.

Ми піклуємось про кожну дитину з того моменту, коли вона вперше переступила поріг нашого закладу, і аж до шкільної парти. А для молодших школярів ми організували надзвичайно цікаву групу продовженого дня! Протягом якої учні з легкістю виконають всі домашні завдання, дізнаються багато цікавинок, навчаться малювати, танцювати, творити прекрасне і дуже весело проведуть свій позашкільний час. Кожна наша дія направлена на те, щоб максимально розвинути здібності малюка, адаптувати його до життя в колективі, пізнати навколишній світ, розвинути навички спілкування. Процес навчання відбувається у невимушеній ігровій атмосфері. Ваша дитина сама буде прагнути до нових знань і вражень! У нас – найкраще, а секрет успіху простий. Ми робимо все з любов'ю!